Nowe produkty w Grudniu 2014

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

Witam

Dziś bardzo krótko o nowych produktach.

Pojawił się nowy wykrywacz czadu, zasilany na baterie. Czujnik czadu wygląda bardzo estetycznie jest niedrogi i bardzo mały. Ciągły pomiar tlenku węgla jest istotny szczególnie w pomieszczeniach z słabą wentylacją i zaburzonym wlotem powietrza. 

     Kolejna nowośc to nowe graficzne oznaczenia wymiarów kółek. Zmiana wyglądu katalogu i nazw była konieczna, ponieważ pojawiło się bardzo dużo nowych modeli kółek, zestawów do bram i innych zestawów kolowych. Oznaczenia graficzne pozwolą w łatwy i szybki sposób znaleźć średnicę i dopuszczalne obciążenie w nazwie a w treści resztę wymiarów i istotnych danych.

Przykładowo podam kolo z trzpieniem obrotowe:

Tak bwygląda opis:

 

Koło skrętne z trzpieniem wyposażone są w miękką elastyczną oponę Dzięki temu koła metalowo-gumowe wyróżniają się cichą pracą i nie niszczą podłoża, ponadto są odporne na uderzenia i doskonale tłumią drgania. 
Obudowa koła jest łożyskowana podwójnym rzędem kulek w głowicy skrętnej. Wypełnione są długotrwałym smarem i zabezpieczone przez odpowiedni kształt płyty górnej. Solidny, stalowy, umieszczony centralnie trzpień znitowany jest ruchowo z obudową koła, kółka.
 
Dane:


  - Średnica koła - 200 mm
  - Średnica trzpienia - fi 32 x 65
  - Średnica bieżni -  40 mm
  -Wysokość zestawu - 228 mm
  - Dopuszczalny nacisk - 200 kg 
  - Waga zestawu -  3,27 kg
  - Przesunięcie osi - 152 mm

TYP ŁOŻYSKA - wałeczkowe

koło z trzpieniem skrętne