O nas

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

        Spółka polska zajmuje się sprzedażą stacjonarną i wysyłkową narzędzi i elektronarzędzi różnych firm Yato oraz wszechstronnie pojętych akcesori do podtrzymania ruchu w małych i dużych zakładach. Staramy się dbać o to, aby w naszym asortymencie znalazły się produkty przyzwoitej, jakości za rozsądną cenę. Nie licząc towarów mamy do zaoferowania wiedzę i poradę praktyczną i teoretyczną, co jest w bieżących czasach również nader ważne. Od samego początku naszej działalności staraliśmy się promować przemysł krajowy i taką politykę prowadzimy do dzisiaj.

        Nie ograniczamy się jednak tylko i wyłącznie do krajowych firm, ale stale poszerzamy naszą propozycję o elektronarzędzia renomowanych firm zachodnich. Zaopatrujemy duże i małe firmy jak również indywidualnych klientów. Stale poszerzamy nasz asortyment i dostosowujemy go w miarę naszych możliwości do potrzeb naszych klientów. Nasza oferta jest bardzo duża. Na naszym składzie znajdują sie artykuły z kategorii pneumatyki i instalacji pneumatycznych, elektronarzędzia różnych firm, narzędzia skrawające z stali chromo-niklowych i szybkotnących narzynki, urządzenia pomiarowe, zarówno dla geodetów jak i budowlańców farby geodezyjne, mamy też należyty wybór urządzeń spawalniczych, spawarki i akcesoria do spawania, dobrze rozwinęliśmy również dział artykułów ściernych i polerskich ściernice, papiery ścierne. Mamy niezły wybór narzędzi diamentowych do obróbki materiałów ceramicznych i tarcze do cięcia gresu.

        Dla stolarzy proponujemy piły do cięcia drewna i ściernice do ich ostrzenia, nie zapominamy o zamkach, zawiasach i wkładkach różnorodnych wymiarów. I to, co w dzisiejszych czasach staje się dość popularne to śruby i nakrętki z stali nierdzewnej. Ostatnimi czasy wprowadziliśmy niepospolite klucze i narzedzia do warsztatów samochodowych.  Jeżeli potrzeba jakiś nietypowych narzędzi to upraszamy o kontakt.

Informacje o naszym sklepie na blogu DomTechniczny24